מערכת יחסים בריאה עשויה מעשרת המרכיבים החיוניים הללו

מערכת יחסים בריאה עשויה מעשרת המרכיבים החיוניים הללו

מאי 13, 2022 0 By admin

האם אתה יכול לנהל מערכת יחסים בריאה בלי שום מריבות? המממ…לדעתי זה אכן מאתגר! למיטב ידיעתי, בני אדם אינם יכולים להתקיים ללא מערכת יחסים בריאה. אז איך מתחזקים אחד כזה? כדי לעשות זאת, אתה באמת צריך לשים כובע חשיבה. האם אני צריך ללהטט ולקיים איזון של אהבה, סבלנות, סובלנות, הבנה, ביטחון עצמי, מחויבות והערכה עצמית? או שאני צריך לזרוק אזהרות לרוח ולהגיד בנונשלנטיות, "אני מוותר!"

זכור, ההישרדות החיונית של מערכת יחסים תלויה בך ובמרכיבים החיוניים האלה:-

  1. כנות – בעצם, היא אחת החשיבות החיונית ביותר לכל מערכת יחסים. שיש כנות עמוקה ואוהבת בין בני זוג, אומר זאת בקול רם וברור. "אתה תמיד תכיר את האני האמיתי, לא משנה מה יקרה!" זו הרגשה שמאפשרת לאחד להיפתח אל האחר במלוא הכנות.
  2. סליחה – במילים פשוטות, זוגות שלא מצליחים להתפייס, ייפרדו! ללא סליחה, אף אחד מהם אינו מסוגל לשחרר את העבר.
  3. תקשורת – עלינו ללמוד כיצד לתקשר ולרכב דרך הסערות. אי הסכמות הן חלק בלתי נפרד מכל מערכות יחסים; אבל כדי לקלוע דרכם, על בני הזוג ללמוד דרכים שונות לתקשורת וללכת בנעלי בן הזוג.
  4. אמון – שעות נוספות, רק אמון יעמיק. אם הצלחתם לסמוך זה על זה, אז אתם לא צריכים להתמודד עם חשדות וחוסר ביטחון. אתה מסוגל לדבר בחופשיות בידיעה שבן זוגך סומך ואוהב אותך על כך.
  5. זמן בנפרד (חלל) – כבני אדם, אנחנו צריכים שיהיה לנו מרחב משלנו שהוא בריא לעשות זאת. בתחילה, זוגות אינם ניתנים להפרדה וזו נורמה. ככל שעובר הזמן, לשניהם יש תחומי עניין, תחביבים ועיסוקים שונים כדי לעזור לקשר בין הזוגיות שלהם.
  6. חברות – זה חשוב כדי לשמור על מערכת יחסים. שניהם חייבים לסמוך זה על זה כחברים אמיתיים וכנים – לא רק כמאהבים. אנו מודעים לכך שכאשר התשוקה דועכת, המציאות היא שקשר הידידות הוא זה שמחזיק אנשים יחד בכל נסיבות.
  7. מונוגמיה – בהיותך אחד המרכיבים המכוננים של כל הנישואים, אתה לא יכול לקבל אמון ויושר – אם אין מונוגמיה!
  8. ערכים דומים – כשמקבלים החלטות חשובות בחיים, שניהם צריכים להיות ביחד כדי להסכים. זוגות מאושרים הם אלה שלומדים להסכים לגבי נושאים פיננסיים וכיצד לגדל את ילדיהם.
  9. סבלנות – אם יש לכם סבלנות, ללא ספק תהיה לכם סובלנות להתמודד עם הבעיות וחוסר השלמות של זה, תוך הבנה. אז יהיה לך את הקשר לקשור אותך בזמנים הקשים והקשים. נישואים לא מסתיימים רק בגלל בעיות. הם נפרדים כי שני הצדדים הפסיקו לנסות – לפתור את הבעיות האלה!
  10. תשוקה היא עוד מרכיב חיוני לקיים אחד את השני באהבה. בעוד שהגאות עשויה לרדת ולזרום עם הזמן, התשוקה האמיתית שלכם זה לזה – היא הלב והנשמה של מערכת יחסים בריאה ארוכת טווח!Source by Mary Lee Scully